Skip to main content

Kancelaria Radcy Prawnego Michała Gruchacza

kancelaria prawna wyszków

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Gruchacz powstała, aby służyć pomocą prawną klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorcom. Doradzając naszym klientom dokładamy wszelkich starań, aby ich sprawy były załatwiane sprawnie i skutecznie. Świadcząc pomoc prawną zawsze staramy się uwzględniać zarówno aspekty prawne, jak i pozaprawne przyjmowanej strategii działania.

Nasza kancelaria specjalizuje się głównie w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego i prawa wykroczeń.

W celu zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości pomocy prawnej przy prowadzeniu skomplikowanych i wielowątkowych spraw, sięgamy po pomoc zaprzyjaźnionych specjalistów stale współpracujących z kancelarią.

Jako kancelaria prowadzimy również bloga o prawie, dzieląc się na nim wiedzą prawną przydatną w codziennych ludzkich sprawach.

Michał Gruchacz

radca prawny OIRP w Warszawie, założyciel kancelarii prawnej w Wyszkowie

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego oraz prawa pracy.

Absolwent prawa i prawniczego seminarium doktorskiego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu negocjacji i mediacji biznesowych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie – jest certyfikowanym mediatorem oraz negocjatorem.

Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w renomowanych warszawskich kancelariach prawnych.

Jest redaktorem naczelnym bloga o prawie naszej kancelarii oraz prowadzi własny blog prawniczy sezonnamediacje.pl. Ponadto jest autorem ponad stu publikacji prasowych o tematyce prawniczej.
Wykłada prawo cywilne i procedurę administracyjną na kwalifikacyjnych kursach zawodowych.

skontaktuj się
mateusz mickiewicz

Mateusz Mickiewicz

radca prawny OIRP w Warszawie, doktor nauk prawnych, of counsel

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego oraz prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji oraz podyplomowe studia w zakresie praw własności intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wyróżnieniem, w pierwszej dziesiątce, zdał egzamin na aplikację radcowską oraz następnie egzamin zawodowy.

Doktorant w Instytucie Prawa Karnego Uniwersytetu Warszawskiego, przygotowujący rozprawę doktorską na temat perspektywy kryminalizacyjnej mechanizmu bezprawnego wrogiego przejęcia niepublicznej spółki akcyjnej. Wykładowca prawa cywilnego na prywatnej uczelni. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego.

Autor oraz współautor artykułów naukowych oraz głos do orzeczeń Sądu Najwyższego, publikowanych m.in. na łamach Przeglądu Prawa Handlowego, Doradcy Restukturyzacyjnego oraz ius.focus Legalis.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobył w renomowanych, warszawskich kancelariach prawnych. Cieszy się zaufaniem naszych klientów, na które zapracował kompetencją i zaangażowaniem.

skontaktuj się
jeremiasz szombara

Jeremiasz Szombara

aplikant radcowski OIRP w Warszawie

Specjalizuje się w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego, kooperatywy Uniwersytetu Warszawskiego i Florida Levin College of Law. Absolwent podyplomowych studiów zarządzania podatkami i cen transferowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Aplikant przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dziale compliance firmy farmaceutycznej, dziale doradztwa podatkowego firmy consultingowej z tzw. „wielkiej czwórki” oraz cenionej warszawskiej kancelarii. Współdziałał m.in. w procesach związanych z restrukturyzacją spółki giełdowej, postępowaniu upadłościowym z przygotowaną likwidacją czy sprawach gospodarczych o wielomilionowych wartościach przedmiotu sporu.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

skontaktuj się

Karolina Luty

Mgr prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego oraz windykacji należności.

Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu w Białystoku broniąc pracę magisterką z zakresu prawa handlowego (prowadzenia działalności gospodarczej).

W trakcie studiów brała aktywny udział w wielu konferencjach i warsztatach prawniczych. Swoją zawodową przygodę rozpoczynała w jednej z Białostockich kancelarii zajmujących się w szczególności prawem gospodarczym.

Jest autorem naszego kancelaryjnego bloga oraz e-booków o tematyce prawnej.

skontaktuj się