Porady prawne online

Potrzebujesz porady prawnej online?

Poszukiwanie porad prawnych online jest obecnie naturalnym krokiem w sytuacjach, z których nie wiemy jak najkorzystniej wybrnąć. Ty i Twoja korzyść moralna, materialna, czy też finansowa, to wystarczające powody, by zasięgnąć profesjonalnej porady prawnej w skomplikowanej sytuacji.

Zaufaj nam – powierzając swoją sprawę w nasze ręce jesteś w stanie uzyskać więcej niż samodzielnie – i to w dużo krótszym czasie!

W ramach tej usługi oferujemy porady prawne online i odpowiedzi na zadane pytania, a także możliwość sporządzenia prostych projektów pism procesowych (pozwu, wniosku itp.), umowy czy opinii prawnej. Porada online dotyczy prostych stanów faktycznych.

Jeśli chcesz uzyskać e-poradę możesz to zrobić poprzez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktowego.

Podstawowe zasady usługi e-porada
1. Przedstaw jasno, precyzyjnie i wyczerpująco stan faktyczny opisując swój problem prawny.
2. Zazwyczaj w ciągu 12 – 24 h otrzymasz maila z darmową wyceną e-porady oraz terminem jej realizacji (max. do 48h od otrzymania wpłaty na konto). Standardową (prostą) e-poradę możesz otrzymać już od 50 zł. Natomiast sporządzenie pisma procesowego lub rozbudowanej opinii prawnej online to koszt od 100 zł.
3. Jeśli po otrzymaniu wyceny zdecydujesz się zamówić e-poradę wiązać się to będzie z koniecznością dokonania wpłaty wynagrodzenia na wskazany w mailu zwrotnym numer rachunku bankowego.
5. Po otrzymaniu wpłaty wysyłamy opinię prawną lub projekt pisma na wskazany przez Ciebie adres mailowy. W cenie porady prawnej online masz prawo w ciągu 24h zadać dodatkowe pytania (dotyczące opisanego problemu prawnego) do wydanej e-porady.

Więcej informacji odnośnie przebiegu realizacji usługi e-porada znajdziesz w regulaminie e-porady

* - wymagana zgoda