Skip to main content

Porady prawne online

Jeżeli masz problem prawny, ale nie masz czasu aby wybrać się na spotkanie z prawnikiem w godzinach pracy kancelarii. Terminy na złożenie pisma do Twojej sprawy biegną, ale z różnych względów, czy to zawodowych czy osobistych nie jesteśmy w stanie umówić się na spotkanie. Warto wówczas skorzystać z porady prawnej online.

Porady prawne online są dobrym wyjściem dla osób chcących bez wychodzenia z domu rozwiązać swój problem prawny, jak również dla zapracowanych, którzy w natłoku obowiązków nie mają czasu aby skorzystać z tradycyjnych form świadczenia pomocy prawnej. Nasza kancelaria oferuje porady radcy prawnego online bez konieczności bezpośredniego spotkania w biurze kancelarii.

Porady prawne online – co obejmuje nasza oferta?

Zakres online porady prawne jest bardzo szeroki i w zasadzie nie różni się od tych udzielanych w formie tradycyjnego spotkania. Zgłaszając się do naszej kancelarii, możesz otrzymać pomoc w takich obszarach jak:

  • porady prawne prawo pracy online,
  • porady prawne online opinie,
  • porady prawne nieruchomości online,
  • porady prawne online prawo rodzinne.

Przykładowo korzystając z porady prawnej online w zakresie prawa rodzinnego możesz bez konieczności osobistego spotkania z prawnikiem otrzymać gotowy projekt pozwu o rozwód czy wniosku o podział majątku wspólnego. W przypadku porady dotyczącej prawa pracy możesz otrzymać odwołanie od wypowiedzenia umowy o pracę.

Porada prawna online może przybrać również postać opinii prawnej, bądź projektu pisma. Online opinia prawna pozwala bez zbędnego stresu zorientować się w swojej sytuacji prawnej i opracować strategię działania. Profesjonalny prawnik w formie online przedstawi Ci możliwe scenariusze oraz dostępne warianty, które pomogą rozwiązać Twój problem prawny, a Ty dzięki skorzystaniu z tej formy, będziesz miał czas na przeanalizowanie całej sytuacji. W przypadku konieczności napisania pisma do sądu, organu czy innej osoby wystarczy zgłosić takie zapotrzebowanie, a profesionalny prawnik przygotuje pismo dedykowane konkretnie do Twojej sprawy.

Wystarczy, że za pomocą dostępnego formularza przedstawisz nam na czym polega Twój problem prawny, wyczerpująco opisując cały stan faktyczny oraz dołączając skany bądź zdjęcia dokumentacji dotyczącej sprawy.

My w przeciągu 24 godzin sporządzamy darmową wycenę oraz podajemy termin realizacji porady prawnej online. Po akceptacji wyceny i terminu realizacji poprosimy Cię o dokonanie płatności wynagrodzenia – podając dane do przelewu. Przystąpimy do działania niezwłocznie po zaksięgowaniu wpływu przelewu na nasz rachunek bankowy i prześlemy Ci gotową poradę prawną online w ustalonym pierwotnie terminie.

Porady prawne online cennik

Porada prawna online cena – koszt standardowej (prostej) porady prawnej online rozpoczyna się od 123 zł.

Projekt prostego pisma otrzymasz już od 246 zł.

W celu uzyskania konkretnej i niezobowiązującej wyceny zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

* - wymagana zgoda